Guma w Płynie

Fundament wystawiony jest na nieustanne działanie wilgoci gruntowej, dlatego tak bardzo ważna jest właściwa izolacja fundamentów. Płynna guma CWS to nowoczesny produkt, który zapewnia długotrwałe zabezpieczenie powierzhchni przed wodą. Materiał ten dociera do trudno dostępnych miejsc i szczelin.

Skuteczna i trwała hydroizolacja fundamentów

Uszczelnianie fundamentów

Fundamenty budynku narażone są na niekorzystne działanie wilgoci, co powodowane jest przenikaniem wody do wnętrza pomieszczeń podpiwniczenia. Dlatego tak ważne jest właściwe ich zabezpieczenie. Przeprowadzenie właściwej hydroizolacji fundamentów jest możliwe dzięki Canada Waterproof System. Nałożenie bezszwowej warstwy zabezpiecza powierzchnię nawet w trudno dostępnych zakamarkach. Dzięki swoim właściwościom Canada Waterproof System doskonale rozprowadza się zarówno na poziomych, jak i pionowych powierzchniach. Aplikacja materiału jest w pełni bezpieczna dla środowiska i nie wymaga używania masek ochronnych. Precyzyjne użycie Canada Waterproof System pomaga chronić powierzchnię przed tak szkodliwym działaniem wody opadowej i gruntowej.
Canada Waterproof System to materiał nakładany natryskowo. Doskonale sprawdza się w przypadku dużych powierzchni. W ciągu jednego dnia możliwe jest natryskowe pokrycie nawet 1000 m2. Materiał dociera nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. CWS 1000 N to materiał odporny na promieniowanie słoneczne, dlatego może być stosowany bez obaw o działanie niekorzystnych warunków. Izolacja pozioma fundamentów produktami CWS to gwarancja skuteczności.

Zadzwoń, dowiedz się więcej!