Guma w Płynie

Izolacja balkonu lub tarasu wykonana materiałami słabej jakości może być przyczyną wielu problemów takich jak: odpadające płytki, wykruszone fugi, spękane podkłady i jastrychy, przecieki i zalewanie ścian pod tarasem. Guma w płynie zapewnia szybką i trwałą hydroizolację balkonów oraz tarasów.

Skuteczna i trwała hydroizolacja balkonu

Skorzystaj z nowoczesnej technologii – natryskowej gumy w płynie!

Przyczyn uszkodzenia balkonu doszukiwać się można w osiadaniu budynku czy w zamarzaniu i parowaniu wody wnikającej w strukturę betonu. Przyczyną mogą być również niestaranne wykonanie hydroizolacji czy stosowanie materiałów gorszej jakości. Te same powody dotyczą tarasów w domach jednorodzinnych. Canada Waterproof System to również skuteczna hydroizolacja tarasu, która zabezpieczy go przed uszkodzeniami i niszczeniem. Czytaj Dalej… ↓

Izolacja balkonu przy pomocy Canada Waterproof System

Technologia CWS sprawdza się jako ochrona powierzchni betonowych, styropianowych, czy kamiennych. Dzięki łatwej aplikacji Canada Waterproof System możliwe jest szybkie wykonanie hydroizolacji balkonu czy tarasu. Płynna konsystencja łatwo nakłada się na pionowe i poziome powierzchnie. Materiał ten tworzy bezszwową powierzchnię, która chroni przed niszczeniem i wilgocią. Warto wybrać dobry produkt, który sprawdzi się przez lata.

Zadzwoń, dowiedz się więcej!